Yhteystiedot

Turku, Kupittaa
Toyrock Oy
High Tech Centre
Lemminkäisenkatu 46
20520 Turku

Vantaa, Petikko
Toyrock Oy
Tiilipojanlenkki 9
01720 Vantaa

Tuotereklamaatiot
Huolellisesta laadunvalvonnasta huolimatta joskus on mahdollista, että valmistusvirheellinen tai puutteellinen tuote pääsee tehtaalta kauppaan asti. Mikäli olette ostanut tuotteen, jossa on puutteita tai virheitä, pyydämme teitä ystävällisesti ottamaan yhteyttä tuotteen ostopaikkaan.

Martin Netinder
Group CEO
martin@toyrock.se
+46 70 851 0010

Matias Nyberg
Wholesale & Category Director
matias@toyrock.fi
+358 40 509 0592

Kati Mattelmäki
Marketing Director
kati@toyrock.fi
+358 50 523 0308

Valtteri Skovbjerg
Chief Financial Officer
valtteri@toyrock.fi
+358 44 290 0079

Eero Mäkitalo
Supply Chain Director
eero@toyrock.fi
+358 50 495 7935

Kimmo Sarikka
Country Sales Manager Finland
kimmo@toyrock.fi
+358 50 084 4739

Niklas Karvonen
Key Account Manager Finland
niklas@toyrock.fi
+358 40 127 2501

Johan Sten
Country Sales Manager Sweden
johan@toyrock.se
+46 73 692 9205

Johannes Arendt
Key Account Manager Sweden
johannes.arendt@toyrock.se
+46 70 057 8036

Veikko Ihalainen
Sales Executive
veikko@toyrock.fi
+358 50 078 9785

Aku Kuikka
Sales Executive
aku@toyrock.fi
+358 50 491 1569

Mari Viitala
Sales Coordinator Sweden
mari@toyrock.fi
+358 40 355 4417

Lauri Ristimäki
Buyer & Quality Assurance Coordinator
lauri@toyrock.fi

Ida Kalpamaa
Buyer
ida@toyrock.fi

Aleksi Eskonheimo
Senior Category Manager
aleksi@toyrock.fi
+358 40 326 8807

Anne Tammi
Category Manager
anne@toyrock.fi
+358 40 051 1660

Nina Sjöholm
Category Manager
nina@toyrock.fi
+358 50 525 2960

Emmi Kalpamaa
Graphic Designer
emmi@toyrock.fi

Heidi Virrasoja-Prami
Marketing & Communication Coordinator
heidi@toyrock.fi

Angelica Berg
Marketing Coordinator
angelica@toyrock.fi